Haberler:         Meşe palamudu şal etkinliğimiz yakında başlayacaktır ..

  • 19 Ocak 2018, 12:45:12

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Üyelik Sözleşmesi

Tehdit edici,küfürlü,müstehcen,kaba nefret dolu yada aşırı sayıda istenmeyen mesajlar göndermek,din,dil,ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak kesinlikle yasakktır.
Yazdığınız her türlü mesajdan yalnızca siz sorumlu sayılırsıınız.Forum yöneticileri bu konuda hiçbir sorumluluk üstlenmez.Forum kurallarına uymayan mesajlar silinir.
Daha fazla bilgi için forum yöneticileriyle irtibata geçin.
1-Forumlarda kişi veya firmaların onurlarını zedeleyecek hakaret,küfür vs,içeren mesajları yazmak kesinlikle yasaktır.
2-Forumdaki bir kullanıcıyı bir konuda bilgisi olmadığı veya az bilgisi olduğu için veya bir konuda hatalı bilgi verdiği için suçlayıp hakaret edemezsiniz.
3-Forumlarda cevabı önceden verilmiş soruları forum içinde aramadan gereksiz mesajlar yazıp kargaşa yaratanlarönce uyarılıp ardından gerek görülürse forumdan uzaklaştıralacaktır.Böyle bir olaya düşmemek için forumun aram özelliğini kullanınız.
4-Aynı başlığı birden fazla konu içinde açamazsınız.Bununla beraber lütfen konu başlıklarına dikkat ediniz.Konuyu anlatan başlıklar seçmeye özen gösteriniz.
5-Forumda dil,din,ırk ve siyaset hakkında tartışma yapmak kesinlikle yasaktır,siyasi yazılarınızı siyasi içerikli forumlara üye olarak o forumlarda dile getirebilirsiniz.Forumu siyas, propaganda için kullananların üyelikleri iptal edilir.
6-Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği içinkesinlikle büyük harf kullanmayınız.Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. "Yardım", "lütfen", "acil", "kişiye özel" gibi başlıklar derhal silinecektir.
7-Forum bilgi paylaşım merkezi olduğu için gereksiz kişisel tartışmalara atışmalara girmek yasaktır.
8-Başkasına ait kişisel bilgiler paylaşmak yasaktır,telefon numarası-e-posta adresi v.b Forum görevlileri forumdaki yetkili kişilerdir.Forum görevlilerine  hakaret,küfür kesinlikle yasaktır.
9-Bu forumda bulunarak tüm forum kurallarını kabul etmiş olursunuz.Forum kuralları haber vermeksizin değiştirilebilir.